bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Psychoterapia

portfolio_04
portfolio_03
portfolio_02

Psychoterapia jest dla mnie wędrówką ku lepszemu zrozumieniu siebie, swojej historii, swoich relacji, lęków, schematów myślenia..Służy zwiększeniu komfortu życia. Lepszemu byciu z samym sobą. Lepszemu funkcjonowaniu w relacjach. Obiektywniejszemu spojrzeniu na siebie.
Czasem prowadzi do tego, żeby spojrzeć na siebie życzliwiej, czasem by spojrzeć krytyczniej.
By nauczyć się iść swoją drogą, a czasem by tą drogę odkrywać.
Pomaga w byciu bardziej autentycznym, w rozpoznaniu masek, które zakładamy, w oswojeniu lęków, które nas trzymają w miejscu.

Psychoterapia opiera się na relacji terapeutycznej. Nie jest po prostu wizytą u specjalisty. Jest spotkaniem. A ze spotkania rodzą się najpiękniejsze rzeczy.
Relacja jest dla mnie podstawą psychoterapii.

Najbliższa jest mi psychoterapia integracyjna, która bazując na głównych nurtach terapeutycznych poszukuje tego co służy danemu człowiekowi. Taka terapia „szyta na miarę” gdzie ważniejszy jest człowiek a nie technika.
Psychoterapia odbywa się zazwyczaj raz w tygodniu i trwa 55 minut.
Poprzedzają ją 2-3 spotkania konsultacyjne.
Na początku ustalamy cele i kierunki wspólnej pracy. Zbieram wywiad, często tworzę genogram ( by osadzić człowieka w jego kontekście pochodzenia) , poznaję oczekiwania przychodzącej osoby.
A potem ruszamy w podróż, gdzie Ty wyznaczasz kierunek a ja podpowiadam, wspieram, pokazuję zejścia ze szlaku, przestrzegam przed pułapkami i kibicuję Ci w drodze ku sobie.

 

Koszt 120 zł.